تماس با ما :   ۲۲۱۲۴۸۲۷ 021

اطلاعات بیشتر در مورد ما / More Info about Us

اطلاعات بیشتر در مورد ما / More Info about Us

اطلاعات بیشتر در مورد ما / More Info about Us

اطلاعات بیشتر در مورد ما / More Info about Us

بسمه تعالی
ایده تولید انواع تولید قهوه شامل انواع دان ها – قهوه های دمی و پودری و انواع کافی میکس ها در آبادان که زمان قبل از انقلاب جز شهرهای تجاری و بندر آزاد برای واردات کالا به کشور عزیزمان بود و در سالهای اخیر به عنوان منطقه آزاد تجاری و صنعتی تعیین گردیده است همواره در ذهن صاحبان سهام شرکت وجود داشته است.
بر این اساس در سال 1394 اقدام به احداث کارخانه صنعتی با مساحت 2030 متر مربع برای تولید انواع قهوه و کافی میکس ها در شهرک صنعتی آبادان آغاز شد و پس از دریافت موافقت اصولی و سپس پروانه بهره برداری صنعتی از وزارت صنعت معدن تجارت ایران عملیات ساخت و تجهیز سالن تولید و انبارها آغاز شد و سپس با خرید و نصب انواع ماشین آلات خطوط تولید شامل دستگاه های رست قهوه – دستگاه های آسیاب و انواع میکسرها و استفاده از چندین دستگاه بسته بندی و ساشه زنی و بسته بندی دوی پک و کارتن کار نصب ماشین آلات تکمیل گردید.
سپس آزمایشگاه مجهز شیمیایی و میکروبی تجهیز و راه اندازی شد .
در این کارخانه کلیه مواد اولیه و ملزومات ورودی بصورت کامل تست و آزمایش می شود و سپس کلیه محصولات تولیدی نیز آزمایش می شود تا استانداردهای بهداشتی و غذایی کشورمان کاملا رعایت شود و سلامت مردم عزیز کشورمان را پاس داریم . محصولات این شرکت از لحاظ کیفیت و بسته بندی در سطوح بالایی قرار دارند و با برندهای و آسیایی رقابت خواهد کرد .
باستحضار می رساند که کلیه محصولات تولیدی این شرکت دارای پروانه های ساخت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ایران می باشد و محصولات مذکور طبق این پروانه های بهداشتی تولید می گردد .
حفظ کیفیت محصولات و پاس داری از سلامت مردم عزیز کشورمان و مصرف کنندگان عزیز همواره ایده اصلی و مسئولیت اجتماعی و اخلاقی سهامداران است.

با احترام مدیریت ونیز کافی 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.